Tegelase loomine tundub lihtne ja kiire protsess. Kui raske see ikka olla saab? Sa tead oma tegelase nime, sugu, enam-vähem seda, kes ta on ja mis on tema eesmärk. Mõne jutu jaoks võib olla just selline kaudne info piisav, kuid tihti romaani kirjutades see sedasi siiski ei ole.

Tegelastel peab olema taust. Neil peab olema minevik, et lugeja saaks nendega kergemini samastuda ja et nad oleksid siirad ja tõesed. Seda saab saavutada põhjalikult loodud tegelaste profiilidega.

Siit mõned suurepärased abimehed, et luua mitmekülgne tegelane:

Facebook profile template
Facebook
Sotsiaalseks tausta ülesehituseks on väga hea Facebooki lehekülg. Siia saab panna üldise info oma tegelase ja temaga seotud tegevuste kohta, nagu ka tegelasega seotud isikud – pereliikmed, lähedased sõbrad ja vanad tuttavad.
LinkedIn profile template
LinkedIn
LinkedIn sobib tegelase akadeemilise ja karjäärilise profiili loomiseks. Siia saab panna tegelase hetkelise töökoha, kui ka eelmised ametid, lisada ametialased huvid ja saavutused ning sidemed ja tutvused.
Instagram profile template
Instagram

Instagram on suurepärane abivahend tegelase emotsionaalse ja loomingulise profiili ülesehitamiseks, kasutades erinevaid pilte tegelasest, temaga seotud huvidest, inimestest, jne.

Need on kõigest kolm suurimat sotsiaalmeedia lehekülge, mida saaks kasutada tegelase profiilivormina, kuid selliseid lehekülgi on veel ja veel. Ei pea mõtlema üksi peast välja, mida tegelase kohta kirja panna. Kasuta julgesti abistavaid tööriistu, mida leiad kõikvõimsast internetist.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s